Proč kreslit?

proc kreslit s

Kresba jako účinný nástroj pro život. 

Racionální způsoby reakce na situace v naší době se staly brzdou v našem životě. Obvyklý způsob myšlení vede ke stejným výsledkům, které se snažíme změnit.
Hledáme nové způsoby, jak se organizovat v životě, ve vztazích, při řešení problémů a v podnikání. Jak se můžete stát odlišnými a snadno dosáhnout požadovaných změn?
Kresba je psychologický, iracionální nástroj, který vás rychle vyvede ze smyčkového myšlení. Ve stavu toku se rodí další druh myšlení, plný energie a novosti.
Kreslení skrze pocity těla nás vede k neočekávaným objevům sebe samých, k neočekávaným čerstvým řešením, kterých nelze dosáhnout logikou mysli.
 
Člověk se naučil kreslit, než stačil promluvit. V komunikaci je to primárnější a zcela přirozený nástroj. Tato prastará dovednost sedí v genech všech a je velmi cenná. A tuto dovednost lze efektivně využít ke zlepšení vašeho života.
Je však téměř nemožné naučit dospělého klasického způsobu kreslení. Kreslení neurografickým způsobem se může naučit každý v každém věku a velmi rychle se učit. Neurografickým kreslením aktivujete své starověké tělesné dovednosti a získáte mocný nástroj pro řešení problémů ve svém životě. To znamená provést požadované změny ve vašem emočním stavu a ve vaší budoucnosti.
 
Geniální, elegantní a jednoduché: grafické řešení problémů prostřednictvím hluboké mysli vašeho těla. A je to vždy a všude dostupný nástroj pro vyladění sebe a vašich myšlenek.
Každý může kreslit!  
 
Proč byste měli kreslit každý den?
Psát každý den?
I když s tím nic neuděláme,
Přesto stojí za to prožít emoce,
přenést je do kresby a slov na papíře.
Všichni jsme kouzelníci neviditelné energie,
vytvářející tento svět skrze sebe.
Každý zde v těle je utkán z božské energie a
Bůh se snaží realizovat sám sebe skrze vás.
@NataliSabirova

 

specgod

Zpět do obchodu