Magické spirály

3 d
 
Kreslení spirál je specifická magická praxe, ve které musíte přesně pochopit, co děláte a proč. Směry otáčení spirál vtahují a stáčejí různé síly, vlastnosti a musíme těmto významům porozumět. Ve spirálách výrazně fungují principy stlačení a expanze, a to je jisté kouzlo. Spirály nás uvádějí do světa magie a posvátné geometrie, kde se vyžaduje přesnost významu jak v návrhu, tak v záměrech.
Spirály lze kreslit jako samostatnou praxi, ale také se mohou kreslit v neurografických kresbách, aby nás přivedly k dosažení výsledků. Spirály jsou jako zázračný lék, který vždy podpoří a připraví cestu.  
 
Jak používat spirály v kresbách, Jakou spirálu vzít pro sebepodporu,  
Jak aplikovat spirálovou sílu, Jak posílit záměr v neurografickém obrázku. 
Různé spirály pro různé účely. Kreslíme spirály a učíme se jejich charakter.  

 

Pod symbolem spirálového roku vznikla myšlenka sdílet vědomosti o magických spirálách. Po „zkrocení“ spirály se stanete vlastníkem silných grafických modelů pro podporu osobního rozvoje. Pro Specialisty NeuroGrafiky budou spirály efektivním nástrojem pro práci s klienty. 

Tento tematický kurz  vám umožní absolvovat materiál v takovém rozsahu, abyste mohli používat tento model v každodenní praxi. A to nejen při kreslení, ale i při procházkách, při plánování dne a podobně.  

Spirála je symbolem rozvoje. Esoterika nabízí spirálu jako rozvíjející se životní energii. V posvátných praktikách představuje spirála symbol života. Spirála zahájí silný, mocný energetický tok, proto je lepší umět použít tu správnou spirálu pro určitý výsledek. Například autor NeuroGrafiky Prof. Pavel Piskarev důrazně doporučuje nepoužívat spirály v kresbách, aniž byste vědomě porozuměli jejích síle a významu.

 

Tematický kurz "Magiské spirály" se skládá ze dvou praktických lekcí v délce 2-2,5 hodiny (celkem 4,5-5 hodin). Po zaplacení obdržíte výukový manuál.

 Pro všechny, koho téma zajímá.                          

Kurz vede zkušená Instruktorka NeuroGrafiky Natalie Sabirova. 

Pro kurz byla vybrána vhodná magická data v kalendáři, aby každý mohl skrze sebe prožít energii spirál a přijmout toto poznání - schůzky ve čtvrtek 22.2.2024 a 29.2.2024 (v 17:30). Videozáznamy vám poskytnou potřebné nuance a detaily

Registrace je zde.  Pokud se na kurz chystáte, přihlaste se:  https://forms.gle/AXy7nCVDFWtpV6RD6  

 

specgod

Zpět do obchodu