Osobní Instrukce pro tělo i duši

 dna 2s

 

Vaše osobní numerologická mapa se vypočítá na základě vašeho data narození.
Táto energie je daná Vesmírem, s ní se rodíme, abychom mohli plnit své úkoly v tomto životě.
Numerologická mapa je kompletním průvodcem vaší osobností a vaším tělem, je to hotová instrukce, která se odvíjí od data narození.

Už asi víte, že to, co může být pro jednoho léčivé, může být pro druhého zkázou? Každý z nás je zcela individuální. Energie v nás má svá pravidla, podle kterých funguje v každém z nás.

Model Wu Xing, na kterém je založena východní filozofie a také medicína, ukazuje, jak jsme celiství, nakolík naše myšlenky a emoce ovlivňují náš stav. 

Psycho (duše) + soma (tělo) = psychosomatika. Energie v těle se nedělí na duševní a fyzickou, funguje podle svých vlastních zákonitostí. Lidé se vzdálili těchto zásad, vše si rozdělili na části, ošetřují každý jednotlivý orgán a očekávají zázrak uzdravení.

 

Osobní mapa poskytuje mnoho informací a individuálních tipů, návrhů které pro každého z vás budou přesné a osobní.

Mapa vám napoví, k čemu jste předurčeni a snadno to zvládnete, a co bude vyžadovat hodně úsilí. Mapa pomůže vám věřit svým silným stránkám a porozumět slabostem, které mohou skrývat tajemství vašeho poslání na Zemi.
Někomu prospívá přemýšlení o sobě, jinému je předurčeno si stavět velké cíle. A drobná odchylka od přirozeného účelu se může časem projevit na úrovni vitality a zdraví. Mapa je nápovědou, možná i nabídkou od Stvořitele, které cesty se ujmout.

Výpočet osobní mapy umožňuje zjistit, na co je třeba v těle si dávat pozor, kde je potřeba zvláštní péče a jak obnovit svůj životní styl, aby neohrožoval oblasti těla, kde energie přirozeně chybí.
Kartu nelze změnit, je to váš přirozený, neměnný pas. Znáte-li však vlastnosti své mapy, můžete okamžitě vybudovat harmonickou cestu. Taková karta je pro vás kompletním návodem k použití vašeho těla a k porozumění vaši duši. Obsahuje všechny klíče pro vaše cesty v tomto životě.

Pomocí osobní mapy získáte přesná doporučení pro obnovení energie, aniž byste museli čekali na okamžik, kdy se projeví viditelná destrukce na fyzické nebo psychické úrovni.

 

Chcete-li si kartu-průvodce objednat, klikněte na odkaz:

    https://forms.gle/quSUYJtJUFXg6wPY8  

  

5 elementov s

Zpět do obchodu