Základní kurz 'Uživatel Neurografiky'

 dThmara s

  

Každý začne kreslit, ať už ví, jak na to, nebo ne. Možná vidíte kresby NeuroGrafiky nabité energií a máte chuť si to sami vyzkoušet. Neurografika je úžasné umění a také přístupné všem. V neurografice se energie vnitřní krásy přenáší kresbou, a co je opravdu důležité, kresbou pracujeme se svými potřebami a řešíme aktuální životní problémy. Snadno, hravě, s potěšením, způsobem relaxace a komunikace se sebou samým.

 

Pokud jste začátečník, pak určitě absolvujte základní kurz Uživatel Neurografiky. Ze začátku se naučíte kreslit efektivně a se správným porozuměním. Prostřednictvím svých kreseb budete moci okamžitě rozpoznat své životní překážky. Úvodní základní kurz vám dláždí cestu k harmonii v sobě, k harmonickým vztahům s vnějším světem. Vědět, jak to udělat správně, vám dává větší šanci na skutečné výsledky.

Neurografika je jednoduchá, ale zdaleka ne povrchní a jednoznačná, jak se na první pohled zdá. Je na každém, do jaké úrovně porozumění sobě a světu chce dosáhnout.

 

Kurz můžete studovat online, v pohodlí domova a svým vlastním tempem. Začít můžete ihned po registraci a zaplacení. Kurz Vám bude zaslán emailem. Můžete si jej nastudovat sami za minimální náklady, nebo si s kurzem pomoci individuálními konzultacemi. Po úspěšném absolvování a splnění jednoduchých požadavků získáváte mezinárodní Certifikát Institutu Psychologie Kreativity P. Piskareva (Curych a Petrohrad).

 

Zaregistrujte se pomocí odkazu:  https://forms.gle/bG855GddxZWsXs8J6  

 

specgod

Zpět do obchodu