Osobní mapa

osobni_karta

Průvodce vaší osobnosti

 Psychologická analýza karty

Kde je síla, kde slabost - jak je obrátit, aby sloužily vašim touhám. Zvláštní sklony, povahové vlastnosti. Kde může být vodítko k účelu života? Nezbytné kroky pro harmonický vývoj a pohodu speciálně pro tento organismus.

Rozvíjení a budování vztahů s jinou osobou

Prohlédněte si vývoj a budování vztahů pomocí dvou karet. Analýza vlastností těchto vztahů. Osobní přístup a jak být slyšet a všímat si. Co toho druhého popudí a zchladí vztah a co vás okouzlí a stanete se nepostradatelnými? Předpovídání povahy jednání člověka. Doporučení pro harmonickou interakci se zájmovou osobou (Počítáme dvě karty a zvažujeme jejich interakci).

Psychologická analýza se znaky přirozeného zdraví

Sledování stavu přirozeného zdraví pomocí metody wu-xing, hledání skutečných příčin poruchy v těle a způsob, jak ji napravit. Zdraví je neoddělitelně spojeno s našimi emocemi a myšlenkami. Dvojitá karta (psychologická analýza a rysy osobního zdravého životního stylu). 

Chcete-li si kartu-průvodce objednat, klikněte na odkaz      https://forms.gle/quSUYJtJUFXg6wPY8  

 

 

 

Popis mapy

Popis karty může obsahovat: Jaká energie převládá a jak to ovlivňuje charakter a aktivitu člověka; Jak je energie distribuována mezi prvky a odtud - kde jsou skryté přírodní zdroje člověka, co mu bude úspěšně a snadno dáno, jak může harmonicky interagovat se světem, kam zaměřit svou pozornost M...

Osobní Instrukce pro tělo i duši

Vaše osobní numerologická mapa se vypočítá na základě vašeho data narození. Táto energie je daná Vesmírem, s ní se rodíme, abychom mohli plnit své úkoly v tomto životě. Numerologická mapa je kompletním průvodcem vaší osobností a vaším tělem, je to hotová instrukce, která se odvíjí od data narození. ...

2 položek celkem
Zpět do obchodu